Tydzień wiosenny

Działania uczniów i uczennic: "3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas których każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia."

Dodano: 30.03.2021

W dniach 22-26 marca uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę w niezwykły sposób. Codziennie brali udział w licznych zabawach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski klas 4-8.

Uczniowie mierzyli się w wiosennym quizie w języku angielskim, przygotowali prezentacje multimedialne, rysunki w programie Paint, prace plastyczne. Przysłali nam wspaniałe wiosenne przepisy oraz stworzyli piękne wiersze.

Jesteśmy dumni z tego, że mamy tak zdolnych i kreatywnych uczniów!

Julia Zimolong - odpowiedzialna za dzień 1 - prace multimedialne

Maja Siwek - odpowiedzialna za dzień 2 - przepis na wiosenne danie lub deser

Wiktoria Fricowska - odpowiedzialna za dzień 3 - wiersz lub rymowanka o wiośnie

Gabrysia Dereń - odpowiedzialna za dzień 4 - praca plastyczna "Pani Wiosna"

opiekun Małgorzata Zielińska - odpowiedzialna za dzień 5 - quiz w języku angielskim

Zaangażowanie całej szkoły, uczniowie są już zmęczeni siedzeniem w domu. Na szczęście uczennicom z Samorządu udało się tak przedstawić zadania, że ilość osób, które wzięły udział w wydarzeniu przerosła nasze oczekiwania.

Udało nam się zaangażować wszystkie klasy, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, nie trzeba było realizować każdego dnia wyzwań, lecz daliśmy uczniom wybór, aby zrobili to, co im się najbardziej podoba.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania