STREFA UCZNIA

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 18.05.2021

1. Poprosiliśmy pana Dyrektora o zgodę na zorganizowanie w naszej szkole STREFY UCZNIA oraz wyznaczenie odpowiedniego miejsca.
  2. Opracowaliśmy regulamin konkursu na projekt aranżacji STREFY UCZNIA.
  3. Stworzyliśmy zakładkę na CLASSROOMIE gdzie uczniowie umieszczali swoje prace konkursowe w wersji elektronicznej.
  4. 17 maja jury powołane przez Dyrektora SP4 w Łęcznej wyłoniło zwycięzców (2 pierwsze miejsca).
  5. Na stronie szkoły została umieszczona informacja dotycząca rozstrzygnięcia konkursu.
  6. W przyszłym roku szkolnym powstanie w naszej szkole STREFA UCZNIA.
  1. Sławomir Winiarski- dyrektor SP4 w Łęcznej.
  2. Katarzyna Jagiełło-nauczyciel plastyki, projektantka wnętrz.
  3. Mariola Wójcik-pracownik sekretariatu.
  4. Panowie konserwatorzy.

Oczywiście brak możliwości przebywania na terenie szkoły sprawił duży kłopot. W naszej szkole uczy się prawie 1000 uczniów więc budynek też jest dużych rozmiarów. Najtrudniej było nam przedstawić miejsce, w którym ma powstać STREFA UCZNIA. Uczniowie z młodszych klas nie zdążyli poznać całej szkoły, więc nie do końca wiedzieli o jaki segment i skrzydło szkoły chodzi. Z pomocą przyszli panowie konserwatorzy, którzy wymierzyli miejsce przeznaczone na STREFĘ UCZNIA oraz pani Kasia Jagiełło-zrobiła zdjęcia i umieściła je w zakładce konkursowej.

Cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji w jakiej się znajdujemy uczniowie zaangażowali się w opracowanie projektów, wzięli udział w konkursie i powoli zmierzamy do celu jakim jest miejsce gdzie będziemy mogli odpocząć, pomóc sobie wzajemnie oraz oderwać się od codzienności szkolnej.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania