Marzenia po-pan-de-mi-czne czyli co zmienimy w szkole jak w końcu do niej wrócimy :)

Działania uczniów i uczennic: "1. Przeprowadzamy diagnozę potrzeb i zainteresowań młodzieży w naszej szkole, obejmującą wszystkich uczniów i uczennice, z wykorzystaniem metody innej niż ankieta. Wnioski przekładamy na konkretne działania, które umieszczamy w planie pracy."

Dodano: 31.03.2021

Postanowiliśmy popytać nasze koleżanki i naszych kolegów co chcieliby zmienić w szkole ( jako budynku) po powrocie do niej oraz chcieliśmy dać trochę pomarzyć o tym że kiedyś wszyscy w końcu wrócimy do naszej ukochanej szkoły, za którą wszyscy tęsknimy.

Pierwszy etap to wymyślanie pytań, robiliśmy to między sobą w zespole szkoły Demokracji oraz konsultowaliśmy międzyklasowo.

Ankieta, którą zaplanowaliśmy na naszym świeżo utworzonym Instagramie nie mogła mieć więcej niż 4 opcje do wyboru, dlatego musieliśmy wybrać te , które po pierwsze były najbardziej realistyczne i będą miały naprawdę rację bytu , a po drugie te które przeważały.

Drugi etap nastąpił po wybraniu 4 opcji. Wówczas dokonaliśmy krótkich ich opisów a następnie ruszyliśmy z ankietą na Instagramie. Spotkała się ona z wielką popularnością. Młodzież masowo oddawała swoje głosy i jednocześnie komentowała, że to świetny pomysł taki sposób konsultacji potrzeb i zainteresowań w naszym LO !

Pytania:

Co chcielibyście zmienić lub stworzyć w naszej szkole ?

Możliwe opcje

• kącik wypoczynku na świeżym powietrzu
  • parking rowerowy
  • modernizacja szatni z opcją szafek