Plan Działania

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 30.06.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
4. Robimy przegląd dotychczasowego regulaminu SU i dostosowujemy go do naszych potrzeb i aktualnej sytuacji w szkole. Regulamin zawiera zgodną z zasadami i procedurami demokratycznymi ordynację wyborczą.
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Przegląd i zmiana aktualnego regulaminu szkolnego, tak aby był dostosowany do aktualnej sytuacji w szkole.

Wspólne spotkanie na platformie Teams, omówienie i zmiana regulaminu wraz z resztą Samorządu Szkolnego.

Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Stworzenie szkolnego Instagrama, tak aby uczniowie naszej szkoły mogli wiedzieć o nowościach i różnych ciekawych rzeczach, które odbywają się w naszej szkole.

Spotkanie stacjonarnie z całym samorządem i stworzenie konta na Instagramie.

Wrzesień 2020

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
4. Przeprowadzamy spotkanie on-line z ekspertem w formie webinarium lub telekonferencji.

Przeprowadzenie debaty na temat praw człowieka.

Zaprosimy ważnych gości, którzy powiedzą uczniom naszej szkoły o prawach człowieka. Plan i zaproszenia uzgodnimy razem samorządem szkolnym oraz III LO w Sopocie.

Marzec 2021

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
1. Ważną dla społeczności szkolnej decyzję podejmujemy w procesie współdecydowania zgodnie z kryteriami dobrego wspólnego podejmowania decyzji (opisane w Przewodniku).

brak

Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
1. Badamy czy uczniowie i uczennice rozumieją za co i jak są oceniani na lekcjach. Wnioski przedstawiamy nauczycielom i opracowujemy konkretne propozycje do wprowadzenia w życie.

brak