Spotkanie z Panią Dyrektor i Przedstawiciela Rady Rodziców

Podejmowanie decyzji: "3. Tworzymy forum do regularnych spotkań przedstawicieli uczniów, rodziców i nauczycieli (w formie nieformalnej lub jako rada szkoły), żeby wspólnie dyskutować o bieżących sprawach szkoły)."

Dodano: 15.06.2021

Zaprosiliśmy Panią Dyrektor oraz Przedstawiciela Rady Rodziców na spotkanie, na którym omówiliśmy to co motywuje uczniów do nauki oraz przedstawiliśmy nasze wnioski na nowy rok szkolny.

W realizację wyzwania spoza zespołu projektowego byli zaangażowani również uczniowie, od których zbieraliśmy informację o ich motywacji do nauki.

Nie mieliśmy problemów z realizacją wyzwania.

Dzięki realizacji tego wyzwania mogliśmy wspólnie wywnioskować co motywowało uczniów do nauki w tym roku szkolnym i co ich nie motywowało oraz przekazać te informację Pani Dyrektor i Przedstawicielowi Rady Rodziców.