Skrzynka Samorządu Uczniowskiego

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 09.06.2021

status:
zaakceptowana

ostatnia zmiana statusu:
2021-06-10 12:02

Musieliśmy stworzyć skrzynkę, do której uczniowie i uczennice mogliby wrzucać swoje pomysły na poprawę działania szkoły. Dzięki pracy zespołowej udało nam się bez większych trudności ją skonstruować.

Rodzic jednego z uczestników szkoły demokracji.

Znalezienie czasu abyśmy mogli ją razem zrobić, ponieważ każdy z nas ma jakieś dodatkowe zajęcia o różnych porach dnia. I samo skonstruowanie skrzynki, gdyż nikt z nas nie posiada wybitnych zdolności konstrukcyjnych.

Zorganizowanie czasu na to aby stworzyć tą skrzynkę i udane stworzenie skrzynki.