Dzień integracyjny

Działania uczniów i uczennic: "3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas których każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia."

Dodano: 09.06.2021

Zorganizowaliśmy piknik z okazji dnia dziecka w godzinach 10:50 - 13:30. Każdy miał przynieść ze sobą koc, piknikowe smakołyki np.: owoce, kanapki lub słodycze. Można było też przynieść planszówki lub książki. Podczas pikniku klasy 4-8 miały do wykonania wyzwania przygotowane przez nas. Klasa 4a i 4b miała zrobić 15 pajacyków. Klasa 5 przeczytać wiersz. Klasa 6a przeczytać wiersz oraz wykonać jeszcze 10 pajacyków lub 10 przysiadów. Klasa 6b również miała za zadanie przeczytać wiersz. Zadaniem klasy 7a oraz 7b było napisanie krótkiego wierszyka o ulubionym przedmiocie szkolnym, a wyzwaniem klasy 8 było zatańczenie belgijki. Na koniec pikniku wszystkie klasy wspólnie zatańczyły belgijkę.

W realizację wyzwania zaangażowany był również SU wraz z opiekunami.

Najtrudniejsze w realizacji wyzwania było chyba zmotywowanie/zachęcenie uczniów do działania.

Udało nam się zintegrować uczniów.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania