tworzymy kącik wypoczynkowy dla uczniów

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 30.05.2021

Przy współpracy z Dyrekcją Szkoły oraz Radą Rodziców pozyskaliśmy środki na stworzenie kącika wypoczynkowego dla uczniów. Najpierw powstała wizualizacja tego miejsca, następnie przygotowaliśmy kosztorys na wybrane przez nas wyposażenie. Całości wyglądu naszego kącika dopełnił ręcznie malowany pejzaż wykonany przez naszą panią od plastyki

i jej zespół projektowy.

Dyrekcja Szkoły, Rada Rodziców, nauczycielka plastyki, uczniowie z projektu plastycznego.

Pozyskanie środków na zakup wyposażenia do kącika.

Stworzenie miejsca wypoczynku dla naszych kolegów i koleżanek.