Konferencja "Nasze Sprawy - Nie daj się pandemii"

Uczenie się i nauczanie: "4. Organizujemy wsparcie w nauce dla koleżanek i kolegów z naszej szkoły (koleżeńskie korepetycje) lub dla nauczycieli i nauczycielek w nauczaniu zdalnym (nauka obsługi nowego narzędzia internetowego)."

Dodano: 30.05.2021

Tak jak we wcześniej napisanej relacji zorganizowaliśmy konferencję dla uczniów z całego Gdańska. Jak wiadomo powrót do szkoły po pandemii dla każdego jest trudny, więc na tym wydarzeniu odbyły się wykłady radzące jak dobrze na nowo wdrożyć się w życie szkolne.

Uczniowie chętni oraz nauczyciele

Najtrudniejsze było wybranie i dobre przedstawienie ważnych tematów, tak aby było to jasne i potrzebne dla wszystkich oglądających.

Uważam, że tak jak w poprzedniej relacji, największym sukcesem był pozytywny odbiór jak i doświadczenie płynące z organizacji takiego wydarzenia.