Dzień Lata

Działania uczniów i uczennic: "3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas których każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia."

Dodano: 28.05.2021

Chcemy też zorganizować konkurs na Króla i Królową LATA - zwycięzcą zostaną osoby w najlepszym wakacyjnym outficie.

Zaangażujemy opiekunów SU, wychowawców i resztę klas

Najtrudniejsze może być zgranie wszystkiego z pogodą, przygotowanie dużej ilości przekąsek - tak żeby każdy coś dostał i przeprowadzenie wydarzenia w zgodzie z zasadami sanitarnymi. Ale damy radę, bo mamy dużo chęci na takie działanie.

Sukcesem będzie dobry podział zadań i to, że każdy się z nich wywiąże, zorganizowanie takich zabaw i zadań, które będą ciekawe dla uczniów, no i zapanowanie nad wszystkim już w trakcie wydarzenia.