Apele okolicznościowe - wychowanie do wartości

Działania uczniów i uczennic: "2. Samodzielnie organizujemy działanie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości, korzystając z pomysłów zamieszczonych na platformie Szkoły Demokracji."

Dodano: 28.05.2021

Podział obowiązków - wrzesień 2020

Światowy Dzień Sybiraka - wrzesień

Odzyskanie Niepodległości - apel okolicznościowy Listopad 2020 (przez miesiąc uczymy się tekstu i robimy próby)

3 Maja - maj 2021

Przed każdą uroczystością szukamy materiałów na dany temat w internecie oraz rozmawiamy na lekcjach historii z nauczycielem. Korzystamy z zajęć organizowany w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Staramy się zatrzymać na chwilę z danym problem. Uczcić pamięć minionych wydarzeń.

zaangażowana jest cała społeczność placówki.

trudnością jest nauka tekstu na pamięć.

Największym sukcesem jest wspólne zaangażowanie. i realizacja zamierzonych planów