Tworzymy wyjątkowe miejsce w przestrzeni szkoły

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 22.05.2021

Postanowiliśmy przeorganizaować miejsce, które zostało stworzone rok wcześniej na wniosek samorządu, a którego powstanie możliwe było dzięki funduszom Rady Rodziców. Jest to kącik z kanapami i pufami na korytarzu szkolnym. Nasz wkład jest wyjątkowy. Postanowiliśmy zostawić coś, co przypominać będzie naukę w pandemii. Nie możemy pomalować ścian ale wyjątkowe dzieło powstało dzięki naszej samorządowej ilustratorce wydarzeń szkolnych. Zawiśnie ono właśnie w tym miejscu. W relacji zamieszczamy etapy projektu.

Główna autorka Kasia oraz Ola.

Wybór co ma się znaleźć na płótnie

Przekonanie Kasi. Do tej pory tworzyła mniejsze rzeczy.