Nowy klubik Samorządu Uczniowskiego

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 17.05.2021

Podczas pandemii okazało się, że w szkole nastąpi zmiana miejsca szkolnej biblioteki, a wraz z tym zmuszeni będziemy do przeniesienia naszej przestrzeni klubiku SU w inne miejsce.

Plan Działania:

• rozplanowanie ustawienia mebli w nowym miejscu
  • porządkowanie zgromadzonych do tej pory materiałów
  • ustawianie mebli
  • porządkowanie materiałów

Przestrzeń jeszcze do końca nie jest wykończona, bo zostanie jeszcze podłączona woda. Podzieliliśmy miejsce na część spotkań z uczniami i część socjalną.

O swoich działaniach pisaliśmy na fanpagu Samorządu Uczniowskiego

W realizację wyzwania oprócz SU zaangażowani byli - dyrektor ds. ekonomicznych oraz panowie konserwatorzy

Najtrudniejsze było to, że akurat była pandemia i zajęcia odbywały się online. Nie wszyscy uczniowie mogli dotrzeć, aby wspólnie urządzać pokój i przestrzeń.

Drugim trudnym zadaniem było uporządkowanie tego co zebraliśmy do tej pory, bo nie mogliśmy też wszystkiego wyrzucić

Porządkowanie i stworzenie nowej przestrzeni, w której będzie można dyskutować, ale także spędzać czas między zajęciami