"Uczniowie wiadomości piszą"

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 12.05.2021

W naszej szkole bardzo słabo działała komunikacja między uczniami i władzami SU. Dlatego, jako dodatkowe wyzwanie zdecydowaliśmy o założeniu naszego służbowego e-maila samorzaduczniowski@szkolazarnowiec.pl, dostęp do skrzynki pocztowej mają: przewodniczący, z-ca przewodniczącego i skarbnik oraz opiekunowie SU. Ponadto, utworzyliśmy zespoł Samorząd Uczniowski na platformie MS Teams, dzięki temu wszyscy uczniowie mogą do nas pisać na czacie.

W opisywane wyzwanie zaangazowalismy Panią wicedyrektor Żanetę Stawicką, która wygenerowała na poczcie służbowej naszego e-maila.

Nie napotkalismy na żadne trudności.

Według nas sukcesem jest fakt, że uczniowie piszą do nas emaile z ciekawymi propozycjami. Chcą działać dla naszej małej szkolnej społeczności.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania