Spotkanie dotyczące stresu i pandemii

Działania uczniów i uczennic: "4. Przeprowadzamy spotkanie on-line z ekspertem w formie webinarium lub telekonferencji."

Dodano: 10.05.2021

Po wielu rozmowach z uczniami naszej szkoły doszłyśmy do wniosku, że jesteśmy przemęczeni, zestresowani powrotem do szkoły i samymi lekcjami. Z Panią pedagog uzgodniłyśmy, że warto byłoby zrobić spotkanie dotyczące tych problemów i tym samym stworzyć bezpieczna przestrzeń dla każdego. Zrobiłyśmy ankietę, uzgodniłyśmy termin i na grupie szkolnej wysłałyśmy informację o spotkaniu, które kilka dni później odbyło się na zoomie.

W realizację spotkania zaangażowana była Pani pedagog.

Najtrudniejsze w realizacji wyzwania było stworzenie właściwych pytań do ankiety, które pomogą nam zrozumieć skalę problemu.

Za sukces uważamy to, że uczniowie otworzyli się, dzięki czemu poznałyśmy ich lepiej. Po spotkaniu część z nich stwierdziła, ze potrzebowała takiej rozmowy.