Sala kinowa - miejsce spotkań dyskusyjnego klubu filmowego.

Podejmowanie decyzji: "2. Wybrany fragment przestrzeni szkolnej zostaje przeorganizowany przez uczniów i dla nich (np. stworzenie kącika wypoczynku, remont sal zgodnie z zaleceniami uczniów i uczennic, mural na ścianie szkoły stworzony przez młodzież)."

Dodano: 06.05.2021

Na początku roku przeprowadziliśmy ankietę wśród uczniów i wyszła na jaw potrzeba utworzenia miejsca spotkań dla nowo powstałego koła dyskusyjnego. Wraz z radą rodziców, dyrekcją i wybraną grupą uczniów przemeblowaliśmy i ulepszyliśmy, istniejący dotychczas "chillroom" - miejsce odpoczynku dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Dofinansowanie otrzymaliśmy od rady rodziców i samodzielnie zajęliśmy się renowacją i unowocześnieniem pomieszczenia.

W realizację wyzwania był zaangażowany samorząd uczniowski, dyrekcja i rada rodziców.

Uzyskanie środków z budżetu rady rodziców było bardzo trudne, ale dzięki dobrze napisanemu projektowi przez uczniów odpowiedzialnych za to, udało się uzyskać finanse.

Uważamy, że największym sukcesem jest samodzielne prowadzenie całego przedsięwzięcia i to, że udało nam się wypracować wspaniałą przestrzeń użytkową dla społeczności naszej szkoły.