Razem dla kilmatu!

• WYBITNA RELACJA

Działania uczniów i uczennic: "4. Przeprowadzamy spotkanie on-line z ekspertem w formie webinarium lub telekonferencji."

Dodano: 05.05.2021

·W ramach realizacji kolejnego działania, połączyliśmy siły! Po rozmowach z naszymi koleżankami i kolegami zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielami Pomorskiej Strefy Ekonomicznej i spółki Global Maritime Consultancy and Engineering dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii, w nawiązaniu do spotkania uczniowie przygotowali plakaty, które pojawiły się w naszych miejscowościach i zachęcają mieszkańców do działania. Spotkanie wprowadziło uczestników w świat ekologicznych alternatyw dla węgla, gazu i ropy naftowej. Ponadto, nasi uczniowie wzięli udział w spotkaniu organizowanym przez CEO Klimatyczny Dzień Ziemi. Razem dla Klimatu! Dodatkowo uczniowie przygotowali podziękowania dla Ziemi. Temat jest dla nas bardzo ważny, gdyż mieszkamy w otoczeniu pięknej przyrody i chcemy, aby tak było jak najdłużej.

W realizację zadania oprócz nas byli zaangażowani wszyscy uczniowie oraz niektórzy nauczyciele.

W realizacji działania nie napotkaliśmy na trudności.

Myślimy, że sukcesem jest fakt, iż wszyscy uczniowie chętnie chcieli uczestniczyć w rozmowach i spotkaniach z ekspertami, to świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska.

Dodatkowo przesyłamy link do drugiej naszej relacji z wydarzeń: https://fb.watch/5iowOEiFhA/

Inne pliki związane z realizacją wyzwania