Nowy kanał informacyjny

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 22.04.2021

W ramach realizacji wyzwania odbyliśmy burzę mózgów dotyczącą potrzeby istnienia nowego środka przekazu informacji. Doszliśmy do wniosku, że kanał informacyjny w pełni oddany uczniom jest niezbędny. W związku z tym na platformie Microsoft Teams stworzyliśmy kanał, na którym wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli dodawać informacje odnośnie realizowanych przez nich inicjatyw.

"Organizujesz drużynę e-sportową? Chcesz zorganizować turniej piłki nożnej na najbliższym orliku? Znalazłeś konkurs, którym chcesz zainteresować innych? To miejsce jest dla Ciebie! Podziel się z nami informacjami i zachęć innych do udziału"

Niezbędne okazało się stworzenie regulaminu, dzięki któremu na kanale panować będzie porządek.

Na koniec uczniowie naszego zespołu ogłosili na lekcjach języka polskiego we wszystkich klasach powstanie tego wyjątkowego w historii naszej szkoły kanału.

W realizację wyzwania zaangażowani byli uczniowie innych klas, którzy wyrażali swoją opinię na temat sensu powstania takiego kanału.

Znalezienie sił podczas ciągłej nauki zdalnej.

Stworzenie kolejnego narzędzia, które przybliża szkołę do uczniów.