Rzecznik praw ucznia

• WYBITNA RELACJA

Wybory i kwestie formalne: "5. Tworzymy instytucję i procedury odnoszące się do łamania praw ucznia oraz konfliktów w naszej szkole (np. rzecznik praw ucznia, szkolne mediacje, procedura zgłoszenia złamania praw ucznia)."

Dodano: 23.03.2021

status:
zaakceptowana

ostatnia zmiana statusu:
2021-04-23 15:24

Zapytaliśmy się dyrekcji czy taka osoba jak rzecznika praw ucznia wcześniej funkcjonowała w naszej szkole. Okazało się że rzecznikiem jest Pan Marcin Smoliński. Stworzyliśmy infografikę i poinformowaliśmy uczniów o istnieniu takiej osoby. Cały czas staramy się żeby ta informacja dotarła do wszystkich uczniów oraz nauczycieli.

• Dyrekcjia szkoły
  • Pan Marcin Smoliński (rzecznik)
Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?:
Z realizacją tego wyzwania nie mieliśmy żadnych problemów.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?:

Uważamy że sukcesem jest poinformowanie oraz uświadomienie uczniów i nauczycieli o istnieniu funkcji rzecznika praw ucznia.