Stworzenie maila samorządu szkolnego do kontaktu między uczniami a władzami SU

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 16.03.2021

Pomyśleliśmy, że warto założyć maila, na którego uczniowie oraz nauczyciele mogą wysyłać swoje pomysły czy propozycje działań, a także ewentualne sprawy czy problemy.

Pierwszą akcją do której użyliśmy naszej skrzynki były szkolne Walentynki, podczas których każdy chętny uczeń mógł przesłać do nas maila z życzeniami dla danej osoby, a my odsyłaliśmy go (anonimowo) do konkretnej osoby.

Przygotowaliśmy również plakat z informacją o mailu, który opublikowaliśmy na facebooku i poinformowaliśmy o tej inicjatywie wychowawców i uczniów.

Do skrzynki mają dostęp opiekunowie samorządu, przewodnicząca oraz zastępca SU.

Opiekunowie samorządu, nauczyciel odpowiedzialny za szkolny system informatyczny oraz nauczyciel zajmujący się promocją szkoły na facebooku.

Nie było trudnych momentów.

Udało nam się zrobić fajny plakat, rozpropagować maila i użyć go w szkolnej akcji Walentynek.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania