Diagnoza potrzeb

• WYBITNA RELACJA

Działania uczniów i uczennic: "1. Przeprowadzamy diagnozę potrzeb i zainteresowań młodzieży w naszej szkole, obejmującą wszystkich uczniów i uczennice, z wykorzystaniem metody innej niż ankieta. Wnioski przekładamy na konkretne działania, które umieszczamy w planie pracy."

Dodano: 12.03.2021

W grupach wychowawczych przeprowadzono rozmowy na temat tego co najbardziej nie odpowiada uczniom podczas pobytu w MOW. Większość uczniów powiedziało, że nie odpowiada im jedzenie serwowane w kuchni. Każdy mógł powiedzieć czego nie lubi i co by chciał zmienić w menu ośrodka. Każda grupa przygotowała własne menu z określeniem śniadania, drugiego śniadania, obiadu i kolacji.

Wszyscy uczniowie placówki oraz wychowawcy.

Dojście do wspólnego porozumienia.

Stworzyć wspólny jadłospis.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania