Wybory do samorządu

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 12.03.2021

Kiedy odbyły się wybory?

Pierwszym etapem było zrobienie ogłoszenia o wszczęciu procedury wyborów samorządu uczniowskiego (między innymi sporządzenie regulaminu wyborów). Następnie każda grupa wybrała po 3 przedstawicieli. Z wybranych 15 osób wyłoniono 5 osób reprezentących wychowanków jako samorząd uczniowski. Wybory odbyły się w bibliotece ośrodka, wzięli udział wszyscy obecni wychowankowie, wybór odbywał się na kartach do głosowania, które następnie były umieszczane w urnie. Liczenie głosów przeprowadziła powołana komisja. Ogłoszenie wyników odbyło się tego samego dnia. Spotkanie całego zespołu 29.09.20 z czego sporządzono protokół.

W realizacji wyzwania zaangażowana była pani Marta, Pani Beata Cybowska (nauczyciele), wychowankowie grupy 3 i 2.

Na tym etapie nie było trudności.

Przeprowadzenie wyborów

Pliki związane z realizacja tego wyzwania: