Plan działania na rok szkolny 2020/2021

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 26.02.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO “Wybory do władz SU. Poradnik dla ucznia”.
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Przeprowadzamy demokratyczne wybory do SU . - wrzesień/ październik 2020

Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU.

Zalożenie Funpage'a na portalu społecznościowym FB jako stałego sposobu komunikacji SU z całą społecznością szkolną a także z nauczycielami.- październik 2020

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
4. Przeprowadzamy spotkanie on-line z ekspertem w formie webinarium lub telekonferencji.

Spotkanie z osobą znaną z mediów, mającą ciekawe hobby oraz interesującą osobowość, działającą dla społeczności i edukującą w ważnych kwestiach. - kwiecień / maj 2021

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
1. Ważną dla społeczności szkolnej decyzję podejmujemy w procesie współdecydowania zgodnie z kryteriami dobrego wspólnego podejmowania decyzji (opisane w Przewodniku).

Przeprowadzenie debaty szkolnej online dotyczącej zapisu w procedurach funkcjonowania szkoły podczas nauczania zdalnego odnośnie włączania kamerek na zajęciach online. - maj 2021

Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
3. Organizujemy ogólnoszkolne konsultacje zasad wewnątrzszkolnego oceniania lub programu wychowawczego szkoły.

Przeprowadzenie badan ankietowych dotyczących ilości oraz sposobu zadawanych prac domowych podczas nauczania online - marzec 2021