Zespół na teamsie do komunikacji pomiędzy uczniami a władzami SU

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 19.02.2021

Podejmując się realizacji drugiego zadania, które dotyczyło wprowadzenia stałego sposobu komunikacji między uczniami i władzami SU, wybraliśmy aplikacje Teams. Nasz wybór spowodowany był sytuacją panującej pandemii i koniecznością nauki zdalnej. Dnia 01.04.2021 stworzyliśmy zespół w aplikacji Teams, który nazwaliśmy SU&UCZNIOWIE. O stworzonej nowej formie komunikacji poinformowaliśmy za pomocą informacji wysłanej przez e-dziennik obowiązujący w naszej szkole, czyli Librus.

Zespół został stworzony przez jedną osobę z naszego samorządu czyli Agnieszkę Janoszek.

Nic trudnego nie było w realizacji teko wyzwania.

Za sukces uważamy że dzięki stworzeniu zespołu uczniowie mogą do nas pisać na poziomie kanału głównego, a także pisać na czacie zespołu lub porozmawiać w czasie ustalonych dyżurów. Do komunikacji między uczniami, a samorządem używamy również szkolnego facebooka, w którym miedzy innymi informujemy uczniów o różnych konkursach itp.