Napisz do nas!

Komunikacja i media: "2. Wprowadzamy stały sposób komunikacji między uczniami i władzami SU."

Dodano: 16.02.2021

status:
zaakceptowana

ostatnia zmiana statusu:
2021-05-24 11:20

Wybraliśmy to wyzwanie, ponieważ chcieliśmy mieć lepszy kontakt z uczniami naszej szkoły. Postanowiliśmy stworzyć konto mailowe. W pierwszej kolejności napisaliśmy wiadomość do szkolnego informatyka, czy założyłby nam skrzynkę mailową. Pan Paradowski bardzo nam pomógł. W kolejnym etapie wyzwania stworzyliśmy plakat promujący Szkołę Demokracji oraz zamieściliśmy na nim adres mailowy Samorządu Uczniowskiego. Plakat znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły. Całe przedsięwzięcie jest również elementem akcji promocyjnej placówki. Na maile odpowiadać będą członkowie SU wg ustalonego harmonogramu.

Dyrektor szkoły-Katarzyna Machalińska - konsultacje

Nauczyciel informatyki- Piotr Paradowski - adres mailowy i hasło

Wicedyrektor-Renata Białecka- strona internetowa szkoły

Największym wyzwaniem było wykonanie plakatu oraz krótkiej notatki na stronę internetową.

Mimo różnych obowiązków udało nam się wykonać wspólnie zadanie. Sukces odniesiemy wtedy, gdy nasi koledzy/koleżanki zaczną pisać do nas maile z własnymi pomysłami i opiniami.

Inne pliki związane z realizacją wyzwania