Spotkania

Podejmowanie decyzji: "3. Tworzymy forum do regularnych spotkań przedstawicieli uczniów, rodziców i nauczycieli (w formie nieformalnej lub jako rada szkoły), żeby wspólnie dyskutować o bieżących sprawach szkoły)."

Dodano: 15.02.2021

Rozpoczęliśmy spotkania na platformie Teams - zaproszeni byli uczniowie, rada, nauczyciele oraz rodzice. Opowiedzieliśmy uczestnikom co udało nam się zrobić przez pierwszy semestr roku szkolnego. Każdy uczestnik mógł zadawać nam pytania na które chętnie odpowiadaliśmy.

Cały samorząd:

Emil Sauer,

Gabriela Siedlecka,

Oliwia Lewandowska,

Natalia Bartnicka

Nasz opiekun:

Pani Agata Bartczak - Kosowska

Oraz osoba, która aktywnie działa i pomaga samorządowi:

Antonia Górka

Najtrudniejsze w realizacji wyzwania było zachęcenie osób - szczególnie, że było ono w godzinach popołudniowych i w czasie pandemii.

Sukcesem było to, że udało nam się zgromadzić sporą grupę uczestników, wiele osób pojawiło się aby nas posłuchać. Poinformowaliśmy o wszystkim co się działo w tym semestrze. Uświadomiliśmy również, że mimo pandemii nie zwalniamy tempa i cały czas aktywnie działamy.