Wybory do samorządu uczniowskiego.

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 05.02.2021

Kiedy odbyły się wybory?
09.11 – 18.11.2020

Na pierwszym spotkaniu zajęłyśmy się ustalaniem przebiegu wyborów i zasad ich przeprowadzenia. Na drugim został przygotowany regulamin i karty do głosowania. Następnie dostarczyłyśmy informacje odpowiednim osobom. Przebieg wyborów: Kandydaci przygotowali filmiki, na których przedstawiali swój program wyborczy. Uczniowie i nauczyciele na godzinach wychowawczych oglądali filmiki i oddawali głosy za pomocą aplikacji Microsoft Forms. Wszystkie głosy zostały podliczone i wyłoniono przewodniczącą.

Opiekunowie SU, kandydaci, wychowawcy klas.

Wybranie platformy dzięki, której wybory zachowały by wszystkie swoje przymioty.

Przeprowadzenie wyborów bez względu na warunki obecnego świata.
Pliki dokumentujące realizację wyzwania: