Strona samorządu szkolnego na FB

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 01.02.2021

Drugim zadaniem jakie wybraliśmy do zrealizowania było stworzenie szkolnej strony Samorządu na Facebooku. Przewodnicząca SU Iga Grala wraz z opiekunem założyli konto mailowe Samorządu Szkolnego, a następnie utworzyli fanpage SU. Na stronie zamieściliśmy zdjęcia szkoły oraz uczestników Akademii Demokracji. Administratorem strony została Iga Grala oraz opiekun SU Olga Górska. Chcemy aby strona służyła do przekazywania ważnych informacji na temat funkcjonowania samorządu szkolnego, była łącznikiem podczas edukacji zdalnej między uczniami. Fanpage będzie służył również do przekazywania informacji na temat różnych konkursów oraz ciekawostek.

Oprócz przewodniczącej i opiekuna SU nikt więcej nie brał udziału w realizacji zadania.

Uczniowie pomagali nam w późniejszym etapie, mianowicie w zapraszaniu kolegów i koleżanek do polubienia strony SU.

Myślimy, że jedną z trudniejszych rzeczy będzie zaproszenie większej ilości uczniów do polubienia naszego fanpage'a.

Nie mieliśmy żadnych problemów technicznych z realizacją zadania.