Media Samorządu Uczniowskiego - uczniowski środek przekazu w naszej szkole

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 31.01.2021

Realizacja wyzwania przebiegła sprawnie - założyliśmy konto Samorządu Uczniowskiego na facebooku przez co umożliwiliśmy uczniom kontakt z przedstawicielami SU oraz dostęp do wydarzeń organizowanych czy informacji podawanych przez samorząd.

Obecnie mamy 131 polubień 136 osób nas obserwuje.

Dodajemy posty na temat akcji ktore robimy, jest tam rowniez link do instagrama ktorego prowadzimy juz od zeszlego roku szkolnego.

Samorząd Ucznowski SP94 w Warszawie | Facebook

Wydarzenie zostało zrealizowane na przełomie września/ października roku szkolnego 2020/2021

Wydaje nam się, że w tym wyzwaniu nie było większych trudności.

Ułatwienie uczniom komunikacji z samorządem uczniowskim oraz ułatwienie dostępu do informacji przekazywanych przez samorząd. Uczniowie od tamtego czasu są w stanie napisać do przedstawiciela samorządu wiadomość prywatną, na którą ten odpowie w ciągu mniej więcej doby.