Samorządowe Google Classroom

• WYBITNA RELACJA

Komunikacja i media: "1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole."

Dodano: 28.01.2021

Z wejściem w życie nauczania zdalnego podjęliśmy decyzję o utworzeniu naszego samorządowego miejsca na platformie google classroom z której korzysta nasza cała szkoła.

Głównym celem było ułatwienie przekazu informacji na temat organizowanych przez SU wydarzeń.

Do naszego google classroom zaprosiliśmy pierwsze trójki klasowe z klas 4-8.

Drugi opiekun SU: Klaudia Sobocińska.

Liczba uczniów, która dołączyła do naszego google classroom była duża. Należało uważnie monitorować, czy wszystkim udało się odebrać zaproszenie.

Udało się nam stworzyć nasze własne miejsce w przestrzeni wirtualnej, gdzie możemy dzielić się pomysłami z innymi klasami. Narzędzie to ułatwiło nam też kontakt i wymianę informacji pomiędzy wszystkimi przedstawicielami SU. Dzięki aplikacji meet mogliśmy zaprosić na nasze spotkanie naszą Panią Dyrektor i wspólnie omówić proponowane przez nas działania.