Wybory

Wybory i kwestie formalne: "1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO"

Dodano: 25.01.2021

Kiedy odbyły się wybory?
30.09.2020r.

Uczniowie z klas 4-8 wybierali swoich faworytów za pomocą ankiety. Następnie opiekunowie samorządu zliczyli wszystkie głosy i ogłosili osoby, które będą w Samorządzie Uczniowskim.

W realizację zadania zaangażowani również byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wybrani wcześniej przez uczniów

Wydaje mi się, że nie mieliśmy większych trudności z wykonaniem tego wyzwania lecz na pewno najtrudniejsze było dokładne zliczenie wszystkich głosów oddanych przez uczniów.

Udało nam się to, że dzięki tym wyborom zostały wyłonione osoby, które należą do Samorządu Uczniowskiego.