Plan działania

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 19.01.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
1. Przeprowadzamy wybory do władz SU zgodnie z zasadami i procedurami opisanymi w poradniku CEO “Wybory do władz SU. Poradnik dla ucznia”.
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Zaplanowaliśmy przeprowadzenie wyborów do SU. Uczniowie za pomocą ankiety wybierali swoich faworytów. Wybory odbyły się we wrześniu 2020r.

Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
5. Przygotowujemy film instruktażowy lub grafikę pokazującą jak korzystać z wybranego narzędzia ułatwiającego naukę/pracę/komunikację.

Planujemy przygotować grafikę, która będzie pokazywać to jak korzystać z wybranego narzędzia ułatwiającego naukę, pracę lub komunikację. Stworzymy taką grafikę na początku lutego 2021r.

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
3. Organizujemy dzień integracyjny lub noc integracyjną dla uczniów szkoły. Każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia.

Planujemy zorganizować noc integracyjną dla uczniów. Każda klasa będzie odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów tego wydarzenia. Chcemy zrobić taką noc integracyjną w lutym lub marcu 2021r.

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
3. Tworzymy forum do regularnych spotkań przedstawicieli uczniów oraz rodziców i nauczycieli (w formie nieformalnej lub jako rada szkoły). Chcemy wspólnie dyskutować o bieżących sprawach szkoły).

Chcemy stworzyć forum do regularnych spotkań przedstawicieli uczniów, rodziców i nauczycieli. Planujemy utworzyć takie forum na początku II semestru 2021r.

Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
2. Organizujemy dyskusje klasowe lub szkolne o tym co nas motywuje do nauki. Wnioski przedstawiamy nauczycielom i opracowujemy konkretne propozycje do wprowadzenia w życie.

Chcemy organizować dyskusje szkolne, na których będziemy mówić o tym w jaki sposób motywujemy się do nauki. Korzystając z wniosków wraz z nauczycielami będziemy starać się, aby propozycje nam przedstawione wprowadzić w życie. Planujemy organizować takie dyskusje co miesiąc lub dwa zaczynając od lutego 2021r.