PLAN DZIAŁANIA

Diagnoza i plan działania: "Plan działania"

Dodano: 12.01.2021

Które wyzwanie z obszaru "Wybory" wybraliście do realizacji?
2. Organizujemy debatę wyborczą pomiędzy kandydatami i kandydatkami w szkole.
Co planujemy zrobić, jak to przeprowadzić oraz kiedy chcemy to zrealizować (miesiąc i rok)?

Planowany czas realizacji działania: druga połowa października (czas końca kadencji zeszłorocznego samorządu)

Sposób realizacji: debata zdalna pomiędzy kandydatami i kandydatkami - kandydaci nadają ze szkoły ze szkolnej sali sądowej. Wydarzenie udostępnione zostanie na platformie MS Teams w zespole, do którego jest dołączony każdy uczeń i nauczyciel z liceum oraz wszyscy przewodniczący klas ze szkoły podstawowej. Uczestnicy mogą zadawać pytania kandydatom na czacie spotkania na żywo, marszałek debaty przekazuje je kandydatom.

Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?
1. Tworzymy nowy uczniowski środek przekazu informacji w naszej szkole.

Czas realizacji: od listopada

Sposób realizacji: Konto na IG

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów i uczennic" wybraliście do realizacji?
2. Samodzielnie organizujemy działanie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Korzystamy z pomysłów zamieszczonych na stronie Szkoła Demokracji.

25.11.2020

Naszym planem B jest zrealizowanie zamiast Dnia Niepodległości zdalnego Dnia Dziękczynienia we współpracy z nauczycielem języka angielskiego.

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?
3. Tworzymy forum do regularnych spotkań przedstawicieli uczniów oraz rodziców i nauczycieli (w formie nieformalnej lub jako rada szkoły). Chcemy wspólnie dyskutować o bieżących sprawach szkoły).

Luty 2021

Sposób w przygotowaniu

Które wyzwanie z obszaru "Uczenie się i nauczanie" wybraliście do realizacji?
1. Badamy czy uczniowie i uczennice rozumieją za co i jak są oceniani na lekcjach. Wnioski przedstawiamy nauczycielom i opracowujemy konkretne propozycje do wprowadzenia w życie.

Marzec 2021

Sposób w przygotowaniu