Ważna zmiana: mniej wyzwań do certyfikatu!

Drogie i Drodzy!

W lutym minęły terminy dodania relacji z drugiego i trzeciego wyzwania na platformie. Widzimy, że realizacja Waszych działań w czasie zdalnej edukacji jest utrudniona, a zależy nam byście mogli dobrze przeprowadzić ciekawe działania i ukończyć  pomyślnie program oraz uzyskać certyfikat Szkoły Demokracji! Zdecydowaliśmy by ograniczyć liczbę wymaganych wyzwań. Aby zdobyć certyfikat musicie od teraz zrealizować trzy wyzwania z trzech różnych obszarów - muszą one być dodane na platformie i zaakceptowane przez mentora. Szkoły, które zrealizują więcej wyzwań niż 3 otrzymają certyfikat Szkoły Demokracji z wyróżnieniem, dlatego warto -zachęcamy, jeśli to tylko możliwe!

W związku z powyższym zmienia się terminarz

Do 31 marca na platformie muszą się znaleźć relacje z dwóch wyzwań (jeśli dodaliście je wcześniej ten termin was nie obowiązuje).

Do 10 maja macie czas na dodanie relacji z wyzwań z pozostałych obszarów

Do 24 maja - termin ostatecznego uzupełniania relacji, jeśli mentor o nie poprosi (relacje muszą być zaakceptowane przez mentora).

Jeśli macie trudności z działaniem wg nowego terminarza, a chcecie ukończyć program, napiszcie do mentora.

ZOBACZ: Aktualny terminarz

Powodzenia w realizacji wyzwań! Trzymamy mocno kciuki za Wasze działania. :)

Jeśli potrzebujecie wsparcia, materiałów, konsultacji, dajcie znać mentorowi lub napiszcie do nas na adres: szkola.demokracji@ceo.org.pl.