Materiały dla opiekunów/ek zespołów

Drodzy Opiekunowie i Drogie Opiekunki Zespołów Projektowych!

Przedstawiamy Wam materiały pomocne w realizacji projektu przygotowane specjalnie dla Was - do pobrania poniżej. Co w nich znajdziecie?

- Informacje o celu programu i jego kluczowych elementach (harmonogram projektu, warunki zaświadczenia dla uczestników)

- Krótkie charakterystyki obszarów i wyzwań z przykładami realizacji jako inspiracjami (dobrymi praktykami z zeszłym lat)

- Zadania opiekuna/ki w projekcie

Dziękujemy za udział w spotkaniu dla chętnych wspierającym w realizacji projektu, które odbyło się 10 grudnia 2020 r.! Mamy nadzieję, że było dla Was pomocne i znaleźliście odpowiedzi na nurtujące pytania.

Jeśli ktoś nie mógł wziąć udziału lub ma więcej pytań, watpliwości, zachęcamy do poszukania odpowiedzi w Przewodniku po programie i prosimy o kontakt bezpośrednio z mentorem/ką Waszego zespołu lub bezpośrednio koordynatorami mailowo na adres: szkola.demokracji@ceo.org.pl.