Przygotowanie do Inauguracji - wizytówka!

W tej edycji Inauguracja odbędzie się wyłącznie w formie on-line - zespół projektowy bierze udział wybranym przez Was terminie - 23 lub 28 października w godzinach 10.00-16.15. Każdy dostanie przed wydarzeniem na swojego e-maila unikalny login i hasło umożliwiające dostęp do platformy MS TeamsUdział całości wydarzenia jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów, a na części wykładowej obowiązkowy dla przynajmniej jednego opiekuna. Zachęcamy nauczycieli i nauczycielki do aktywnego udziału w części warsztatowej, dzięki czemu będą mogli zdobyć kluczowe informacje dotyczące programu, zorientować się, o czym była mowa, a także wesprzeć swój zespół w poszczególnych działaniach.

Każdy zespół biorący udział w programie przygotowuje wizytówkę zespołu według podanego wzoru i instrukcji (poniżej), w której umieszcza nazwę swojej szkoły oraz odpowiada na znajdujące się tam pytania. W ten sposób przygotowana grafika będzie wizytówką zespołu, przy pomocy której grupa przywita się z resztą zespołów podczas warsztatu z trenerem. WAŻNE: dla osób, które biorą udział w wydarzeniu w dn. 23.10 - wysyłacie do nas wykonane zadanie/grafikę najpóźniej do 19.10. Dla osób, które biorą udział w dn. 28.10 - wysyłacie do nas wykonane zadanie/grafikę najpóźniej do 22.10. 

Instrukcja - jak przygotować wizytówkę?

podczas Inauguracji programu Szkoła Demokracji online.

Terminy: 23.10.2020 oraz 28.10.2020 r.

W trakcie inauguracji, podczas warsztatów z trenerem każdy zespół biorący udział  w wydarzeniu będzie miał 3 minuty, aby zaprezentować pozostałym osobom swoją wizytówkę, tj. przygotowaną grafikę według poniższego wzoru, z nazwą, miejscowością, zdjęciem całego zespołu oraz odpowiedzią na dwa pytania za pomocą ikon. Wzór poniżej.

Jak przygotować wizytówkę?

1. Pobierzcie załącznik nr 1 (wysłany mailowo oraz dołączony poniżej) i wypełnijcie poszczególne pola grafiki .

Umieszczając na niej: nazwę szkoły, miejscowość i zdjęcie zespołu.

2. Umieśćcie odpowiedzi w dwóch pozostałych polach grafiki. Skorzystajcie
załączników z ikonami przesłanymi mailowo lub tej strony, jeżeli chcecie jeszcze inne ikony: https://www.flaticon.com/packs/ 

Przygotujcie odpowiedzi dla dwóch pozostałych pól: dlaczego zdecydowaliście się na udział
w programie Szkoła Demokracji oraz wymieńcie mocne strony swojego zespołu.
W obu przypadkach odpowiedź przedstawcie za pomocą jednego lub kilku symboli zamieszczonych w formie ikon w załączniku nr 2 w mailu lub korzystając z ikon ze srony inetrnetowej: https://www.flaticon.com/packs/  Podczas prezentacji opowiecie
w kilku słowach, dlaczego właśnie te konkretne symbole odnoszą się do Waszych odpowiedzi.

3. Prześlijcie ukończoną wizytówkę na adres szkola.demokracji@ceo.org.pl

Zespoły biorące udział w Inauguracji w dn. 23.10 wysyłają wizytówkę najpóźniej do 19.10.
Zespoły biorące udział w Inauguracji w dn. 28.10 wysyłają wizytówkę najpóźniej do 22.10.